Úspěchy studentů vedlejší specializace Komerční komunikace v akademickém roce 2009/2010

25. května
2010

V akademickém roce 2009/2010 dosáhli studenti vedlejší specializace Komerční komunikace dvou významných úspěchů.

Čtyřčlenný studentský tým s názvem „GHOSTBUSTERS“ ve složení Hruška Jan, Karasová Jana, Poláková Tereza a Vincencová Hana, se umístil na vynikajícím 8. místě v konkurenci 179 týmů ze  42 škol a univerzit z 15 zemí Evropy v soutěži EFCCE (European Foundation  for    Commercial Communications Education) při EACA (European Association of Communications Agencies). Tématem soutěže byla „Propagace města, z něhož je Vaše univerzita“. Finále soutěže se konalo dne 7. 5. 2010 v Berlíně. Vítězem soutěže se stal tým z Belgie (z Plantijn Hogeschool Antverp).

Náš úspěšný tým též prezentoval svou kampaň na Poradním sboru primátora hlavního města Prahy pro oblast cestovního ruchu, kde prezentace měla velký ohlas.

Ve čtvrtek dne 20. 5. 2010 se uskutečnilo finále studentské soutěže Brandstorm společnosti L´Oréal na téma „Diesel“.  Naše škola měla ve finále zastoupení tří týmů ze specializace Komerční komunikace, které se utkaly o postup do světového finále, které se uskuteční v červnu v Paříži. Náš tým ve složení: Derenčényiová Lenka, Jevičová Katarina a Kočerginová Tatina, se stal vítězem soutěže v konkurenci týmů z 9 škol a univerzit z Česka a Slovenska a postupuje do světového finále. Hned za ním obsadil druhé místo další tým z uvedené specializace. Studentskou soutěž společnosti L´Oréal již po čtvrté za sebou, od okamžiku zapojení se do soutěže, vyhrál tým ze specializace Komerční komunikace.  Předmětnou specializaci studuje v každém semestru cca 27 studentů.