20. 11. 2010: Den s VŠE – společenské setkání absolventů

6. října
2010

V sobotu 20. 11. 2010 se v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze opět uskuteční další ročník setkání absolventů "Den s VŠE.

Jako již tradičně je plánován bohatý společenský, kulturní, odborný i gastronomický program. Účastníci se mohou těšit na odborné programy fakult s předními řečníky ze světa ekonomiky a byznysu, Ivana Mládka s Banjo Bandem a skupinu Chinaski. Nebude chybět ani studentské divadlo, orchestr a bohatý gastronomický program. Více informací o akci lze nalézt na stránkách www.densvse.cz, kde je možné se též na akci registrovat.

Neformální setkávání absolventů VŠE na půdě Alma Mater je již každoroční tradicí. Počet účastníků se každoročně zvyšuje, letos očekáváme účast přibližně 1 800 absolventů a přátel VŠE.

V letošním programu lze najít vystoupení studentského orchestru Musica Oeconomica Pragensis i autorskou divadelní hru "Pohádkový večírek" v provedení studentského souboru S bojkou v zádech. Účastníky akce jistě potěší i vystoupení absolventa VŠE Ivana Mládka s Banjo Bandem a populární skupiny Chinaski.

V rámci odborné části bude možné vyslechnout v rámci programů fakult panelové diskuze s předními řečníky ze světa ekonomiky a byznysu na témata spojená s bankovnictvím a pojišťovnictvím, mezinárodními vztahy, inovacemi a podnikáním, informačními technologiemi či národním hospodářstvím.

Neformální setkání, příležitost k navazování kontaktů i příjemné strávení sobotního odpoledne a večera jistě umocní gastronomický zážitek zajišťovaný renomovaným Zátiší Catering. Lze absolvovat i sportovní předprogram celé akce – návštěvu nové sportovní haly VŠE na Třebešíně.

Generálním partnerem akce je Česká spořitelna, hlavním partnerem ČSOB, partnery společnosti 3M, Ernst & Young, Kooperativa, Moravský peněžní ústav a Zátiší Catering. Akci mediálně podporuje vydavatelství Economia.