ESN sekce měsíce října: ESN VŠE Praha – Buddy System

7. října
2010

Každý měsíc ESN International ohodnotí jednu z více než 300 ESN sekcí ve světě oceněním "Section in spotlight" neboli sekce měsíce. Za měsíc říjen získala toto ocenění naše sekce ESN VŠE Praha – Buddy System. 

Pro získání ocenění sekce měsíce je třeba vyplnit za sekci rozsáhlý dotazník, kde jsou informace o pořádaných akcích pro zahraniční i místní studenty, o velikosti sekce a jejích aktivitách pro vlastní členy a podobně. Mezi hlavní hodnotící kritéria pak patří ESN spirit, zapojení zahraničních studentů do aktivit sekce, organizované aktivity a jejich originalita a také dosažené výsledky v dalších oborech rozvoje sekce.

Buddy System porazil 9 soupeřů, kteří společně s námi podali přihlášku na sekci měsíce října. Byli jsme oceněni nejen pro naše aktivity a schopnost zapojit zahraniční studenty, ale také pro naši aktivitu na mezinárodním poli ESN. V záři Buddy System organizoval CoMeet, což bylo první setkání 5 různých výborů ESN, a také jsme v minulém roce měli prezidentku celého ESN International, která pochází z naší domovské sekce.

V neposlední řadě jsme přesvědčili rozhodující komisi i transformací korporátní identity Buddy Systemu do barev ESN International. Změny se týkaly veškerých prezentačních materiálů naší studentské organizace a nejvýrazněji ji lze vidět na novém logu organizace, vzhledu webových stránek a našich PR předmětů. Transformace vzhledem k velkému počtu náročných změn probíhala přes prázdniny a byla představena začátkem zimního semestru 2010.

Více informací o tomto ocenění naší sekce na: http://esn.org/spotlight
Více informací o naší organizaci najdete na: http://buddy.vse.cz

Libuše Vlachová
Public Relations Consultant
ESN VŠE Praha – Buddy System
e-mail: libuse.vlachova@buddysystem.cz

buddysystem.jpg