2. 11. 2010: EKOFÓRUM s guvernérem ČNB Miroslavem Singerem

2. listopadu
2010

Studentské sdružení Ekonom pořádá 2. listopadu 2010 od 19:30 ve Vencovského aule VŠE Ekofórum s guvernérem České národní banky Miroslavem Singerem na téma Finanční stabilita v ČR, bankovní regulace a zavedení eura.

Ing. Miroslav Singer, PhD. je absolventem VŠE a doktorského studia na University of Pittsburgh v USA. Krátce po návratu do stále se transformující České republiky pracoval v Národohospodářském ústavu Akademie věd ČR a Centru pro ekonomický výzkum a doktorské studie UK (CERGE-EI). V roce 1995 se stal hlavním ekonomem Expandia Finance. V roce 2001 nastoupil jako ředitel do skupiny služeb podnikům společnosti PricewaterhouseCoopers ČR. Členem bankovní rady a viceguvernérem České národní banky se stal v únoru 2005. S platností od 1. července 2010 ho prezident republiky Václav Klaus jmenoval guvernérem ČNB.

Podmínky účasti:
Přednáška je volně přístupná všem studentům a zaměstnancům VŠE.

Pořadatel:
EKONOM, sdružení studentů ekonomie (www.economix.cz).