ŠANCE – veletrh pracovních příležitostí

5. listopadu
2010

9. a 10. 11. 2010 se bude v atriu Rajské budovy od 9 do 17h. konat podzimní běh veletrhu pracovních příležitostí ŠANCE. Smyslem akce je vytvoření prostoru pro osobní kontakt mezi studenty a absolventy VŠE a potenciálními zaměstnavateli. Celkem se představí 39 firem.

Poprvé nebo po delší odmlce se ŠANCE zúčastní např. Adastra, Nejvyšší kontrolní úřad ČR, TPCA, Net4Gas či  Plzeňský Prazdroj.

Proč ŠANCE?

Účast na ŠANCI umožňuje získat přehled o aktuálních nabídkách pracovních míst, o možnostech spolupráce s konkrétními společnostmi již v průběhu studia, o nabídkách trainee programů apod. Není tedy jen o hledání pracovního uplatnění teď a tady, ale jde i o získávání konkrétnější představy o budoucím uplatnění v delším časovém horizontu. Ve středu 10. 11. se studenti mohou opět těšit na populární konzultace jejich CV.

Novinky

Kromě tradičních výstavních stánků ŠANCE nově nabídne také

  • panelové diskuse o možnostech uplatnění studentů a absolventů VŠE v oboru poradenství a v oboru bankovnictví  a pojišťovnictví
  • devadesátiminutové interaktivní prezentace jednotlivých vystavovatelů
  • oba dny slosování vyplněných dotazníků o Šanci se soutěží o 5000 Kč

Tyto akce jsou volně přístupné, není třeba se na ně registrovat.

Registrace

Pro lepší využití příležitostí, které ŠANCE nabízí, se mohou studenti registrovat v seznamu, který dostane každý vystavovatel. Uvádí se v něm studijní zaměření, jazykové znalosti, dosavadní praxe, profesní preference a kontaktní údaje.

Registrace je možná na:
Studenti – https://www.vse.cz/registrace/registrace-studenti.php
Absolventi – https://www.vse.cz/registrace/registrace-absolventi.php

 

Více informací je k dispozici na http://rpc.vse.cz/sance-aktualni a v krátkém videu připraveném pro ŠANCI společností McCann Erickson http://www.youtube.com/watch?v=BRc0AkIzqLQ.

sance3.jpg