30. 11. 2010: Ekofórum s ředitelem Českých drah Petrem Žaludou

23. listopadu
2010

Studentské sdružení Ekonom pořádá 30. listopadu 2010 od 16.30 v Likešově aule VŠE Ekofórum s předsedou představenstva a generálním ředitelem Českých drah Petrem Žaludou na téma Způsob financování Českých drah. Na Ekofóru ředitel Žaluda vyhlásí soutěž o placenou stáž v projektovém oddělení Českých drah (více na www.economix.cz).

Ing. Petr Žaluda je absolventem Vysokého učení technického v Brně. Dále vystudoval management, marketing a informační technologie na Sheffield Business School a Univerzitě v Utrechtu.

V letech 1989-1991 působil jako asistent ve státním podniku Zetor, poté do roku 1993 pracoval v holandské poradenské společnosti Stork Demtec B.V., odkud přešel do Ernst & Young, kde byl do roku 1996 ředitelem brněnské pobočky. V letech 1996-2002 zastával funkci CEO ve společnosti Winterthur penzijní fond. Stejnou pozici pro Českou a Slovenskou republiku poté vykonával ve společnosti Credit Suisse Life & Pensions (2002-2007) a v roce 2007 ve společnosti AXA. Od 1. února 2008 je předsedou představenstva a generálním ředitelem Českých drah.

Podmínky účasti:
Přednáška je volně přístupná všem studentům a zaměstnancům VŠE.

Pořadatel:
EKONOM, sdružení studentů ekonomie (www.economix.cz)

Kontakt:
Bc. Zuzana Stará