Výstava Kameramani fotografují

15. února
2011

Vernisáž výstavy "Kameramani fotografují" se konala v pondělí 14. února 2011 v atriu Rajské budovy. Výstavu zahájil rektor VŠE v Praze prof.Ing.Richard Hindls, CSc.

V úvodním projevu zdůraznil, že v prostorách atria Rajské budovy proběhlo více než 30 výstav. VŠE vítá spolupráci se známými kameramany a poskytla jim možnost na půdě školy vystavovat již po třetí. S dalším projevem vystoupil Jiří Myslík, člen presidia Asociace českých kameramanů.

_dsc3163_133.jpgNa vernisáži zahrál na kytaru a zazpíval tři písně z dokumentárních seriálů České televize dramaturg, scénárista a režisér Bedřich Ludvík.

Vystavující kameramani: Vladimír Dousek, Pravoslav Flak, Josef Hanuš, Vladimír Holomek, Antonín Holub, Svatopluk Malý, Jiří Myslík, Martin Preiss, Pavel Rydl, Jiří Stivín, Jiří Šámal, Ivan Šlapeta, Jan Vaniš, Jan Vaniš a Ivan Vít.

_dsc3187_200.jpgHostem je fotograf Bohdan Holomíček.

Výstava potrvá do 4. března 2011.