Nation 2 Nation je Responsible party

9. května
2011

Bořit bariéry a dávat lidi dohromady – to je motto studentské organizace ESN VŠE Praha – Buddy System. Jednou z akcí, která nejvíc plní toto poslání, jsou Nation 2 Nation party. Každý týden semestru je party věnována jiné zemi, kdy studenti dané země nabízí hostům nejen tradiční nápoje své země, ale také její prezentaci, kterou sami připravují. Již od minulého semestru se Buddy System účastní projektu Responsible party. V úterý 26. dubna jsme se mohli všichni bavit na již druhé Nation 2 Nation Responsible Party. Party Nation 2 Nation se tradičně konají v nejlepších pražských klubech a pro Responsible party vybral Nation 2 Nation tým skutečně luxusní prostor – Venue club, situovaný v kostele Sv. Michala, jenom několik metrů od pražského Staroměstského náměstí.

rp2_200.jpgOkouzlující interiér, příjemná hudba, perfektní atmosféra a samozřejmě nadšení členové Responsible týmu, kteří byli nepřehlédnutelní, to byly základní ingredience akce, která měla za cíl ukázat, že je možné bavit se na party zodpovědně. "Myšlenka, kterou naprosto sdílíme," jak zmínil ve jménu celého Buddy Systemu vedoucí Nation 2 Nation týmu Bohumil Dvořák. Tématem byla Balkánská námořní party a předepsané barvy oblečení – světle modrá a bílá – naprosto ladily s oblečením dobrovolnického týmu Responsible party.  Jeho členové strávili velkou část party rozhovory s hosty o tom, jak se bavit zodpovědně. Na konci večera si hosté mohli domů odnést malé dárky od Responsible party jako antistresové míčky, alkoholtestery anebo prezervativy – dárky, které budou mimo jiné připomínat všem účastníkům rp3_200.jpginternetové stránky www.responsibleparty.com, kde všichni návštěvníci mohou najít nejen zajímavé informace o alkoholu a jeho vlivu na lidský organismus, ale také několik zajímavých tipů na to, jak organizovat společenské akce, naplánovat rozpočet a vychutnat si party, když už je v plném proudu. Jak se bavit zodpovědně? V Praze to již víme. A vy? Zjistíte to na další Nation 2 Nation party.