Studenti FMV zvítězili v soutěži společnosti L’Oréal

17. května
2011

Mezinárodní společnost L´Oréal letos již popáté uspořádala celosvětovou soutěž universit vyučujících marketing. Vítězové národních soutěží se každý rok setkávají v Paříži, kde mezinárodní porota složená z prominentů marketingů vybere vítěze.

Do finále letošní národní soutěže se nominovalo dvanáct teamů z České republiky a Slovenska. I letos patřili k papírovým favoritům studentské teamy vedlejší specializace Komerčních komunikací, kterou již devátý rok pořádá Fakulta mezinárodních vztahů. Předpověď se potvrdila. Do Paříže, na účet pořadatelů, pojede team VŠE složený z Terezy Koutové, Tomáše Lukašíka a Tomáše Synka. Ing.Milan Postler ,Ph.D.,který za Katedru obchodního podnikání a komerčních komunikací účast našich studentů zajišťuje po ohlášení vítěze prohlásil: “Letos jsem měl trochu obavy, neboť byly přihlášeny i teamy z University Tomáše Bati,ČVUT a ze slovenských universit.To,že jsme pozici obhájili je zásluha všech našich vyučujících, především těch z praxe. Teamu 3 T přeji hezký pobyt v Paříži a snad se prosadí i tam“.