Odvolání stávky – informace o přijímacích zkouškách

10. června
2011

Vzhledem k tomu, že stávka odborů na pondělí byla odvolána, přijímací zkoušky na Fakultu financí a účetnictví proběhnou dle původního harmonogramu 13.6. a 14.6. 2011.

Fakulta financí a účetnictví bude řešit vzniklou situaci následovně:

• Přijímací zkoušky v pondělí 13. června 2011 proběhnou tak, jak bylo uchazečům oznámeno v pozvánce k přijímací zkoušce.
  • V případě, že se uchazeči (pozvaní na pondělní termín) již rozhodli pro alternativní termín sobotní, mohou přijít k přijímací zkoušce v sobotu 18. června 2011.
  • To, že si zvolí sobotní termín přijímací zkoušky, nemusí nikam oznamovat, přijímací zkoušky v úterý 14. června 2011 proběhnou tak, jak bylo uchazečům oznámeno v pozvánce k přijímací zkoušce.

Výsledky u přijímacích zkoušek jsou zpracovány dohromady za všechny termíny neboli termín konání přijímacích zkoušek nemá žádný vliv na přijetí/nepřijetí ke studiu.

Omlouvám se uchazečům za vzniklé komplikace, věřím však, že zvolené řešení umožní všem se řádně k přijímacím zkouškám dostavit.

doc. Ing. Petr Dvořák, CSc.
děkan Fakulty financí a účetnictví