Vynikající úspěch studentů VŠE na Českých akademických hrách 2011

21. června
2011

Na 10. Českých akademických hrách, které  se konaly ve dnech  5. –  10.6.  v Praze se  VŠE  umístila na vynikajícím 3. místě ze 43 vysokých škol, které se CAH zúčastnily. Blahopřejeme.

Na Českých akademických hrách se soutěžilo ve 150 sportovních disciplinách a účastníci se do závěrečných soutěží museli probojovat v kvalifikačních turnajích ,  které probíhaly  během  celého roku .  Studenti  VŠE  získali celou řadu medailových umístění  jak v míčových sportech, tak  i v individuálních disciplinách.

Nejlepších výsledků dosáhli :

Zlaté medaile – basketbalistky VŠE,  atleti, lukostřelci, tenisté,  gymnasté.

Stříbrné  byly házenkářky VŠE, basketbalisté, florbalisté ,  sportovní  lezci,  atleti,  badmintonisté.

K dosaženým výsledkům blahopřeje i těm, kteří se na medailové pozice neprobojovali.

Děkujeme za vynikající reprezentaci školy a  přejeme  další  sportovní  i studijní  úspěchy.