Vznik Klubu absolventů VŠE

26. září
2011

Se začátkem nového akademického roku a zimního semestru 2011/12 zahajuje Rozvojové a poradenské centrum činnost Klubu absolventů VŠE.

Základní myšlenkou celého konceptu Klubu absolventů je snaha o prohloubení spolupráce a navázání vzájemného a dlouhodobého kontaktu absolventů se školou. VŠE již několik let aktivně buduje elektronickou databázi absolventů, ve které je nyní skoro 12 000 kontaktů. Absolventům, kteří jsou v databázi již zaregistrování a mají zájem o hlubší spolupráci, se nyní tato možnost otevírá.

Díky členství v Klubu absolventů mohou všichni zaregistrovaní absolventi čerpat nejen různé výhody, jako např. přednostní informace a pozvánky na akce pořádané nejen pro absolventy, ale také pro odbornou veřejnost, slevy na vstupném na Ples VŠE, který se bude konat 30. listopadu 2011 v prostorách paláce Lucerna, oblíbené společenské setkání Den s VŠE a další akce, ale také podpořit aktivity Vysoké školy ekonomické a její rozvoj.

Více informací o právě vznikajícím o Klubu a možnostech registrace je absolventům k dispozici na stránkách http://ka.vse.cz.

ka2.jpg