ŠANCE – veletrh pracovních příležitostí

8. října
2011

ŠANCE se bude konat ve dnech 18.10. a 19.10. v atriu Rajské budovy VŠE od 9 do 17 hodin. Nabídku pracovních příležitostí představí více než 40 firem.

Vedle tradičních atraktivních vystavovatelů, jakými jsou Česká spořitelna, Československá obchodní banka, Ernst&Young, Deloitte ČR, Komerční banka, KPMG ČR, PwC, Kooperativa Pojišťovna, Vienna  Insurance Group, L´Oréal, Plzeňský Prazdroj či Škoda Auto, se poprvé nebo po delší odmlce ŠANCE zúčastní např. AB InBev, Atlas Copco, Barclays Capital, Citibank, CN Group, HAYS, IT Talents, Manpower, mBank, Nejvyšší kontrolní úřad, VORLÍČKOVÁ PARTNERS a další. Seznam všech vystavujících a umístění jednotlivých stánků můžete najít zde.

• V úterý 18. 10. se také budou konat dvě panelové diskuse týkající se možností uplatnění studentů VŠE v oborech poradenství, daně, audit a účetnictví a bankovnictví a pojišťovnictví.  V obou dnech proběhnou prezentace celkem 8 vystavovatelů.
  • Ve středu 19. 10. budou mít studenti možnost konzultovat životopisy s personalisty z praxe.
  • Panelové diskuze, HR prezentace firem i konzultace CV jsou volně přístupné, nevyžadují zvláštní registraci.

Účast na ŠANCI umožňuje návštěvníkům na základě osobního kontaktu získat přehled o aktuálních nabídkách pracovních míst, o možnostech spolupráce s konkrétními společnostmi již v průběhu studia, o nabídkách trainee programů apod., a to nejen v současnosti, ale i v budoucnu.

Studenti a absolventi mohou zvýšit svoji šanci na úspěch registrací v seznamu, který dostane každý vystavovatel. Seznam obsahuje informace o studijním zaměření, jazykových znalostech, dosavadní praxi, profesních preferencích, a také jejich kontaktní údaje. Více  informací  pro návštěvníky veletrhu je možné najít  zde.

Všechny informace o veletrhu ŠANCE a jeho programu lze najít na stránkách Rozvojového a poradenského centra.

Za Rozvojové a poradenské centrum VŠE

Lenka Malinová, koordinátorka ŠANCE