Rozhledna – veletrh studentských organizací na VŠE

9. listopadu
2011

Studentské sdružení Ekonom pořádá 21. listopadu 2011 od 8 do 17 hodin v átriu Rajské budovy VŠE jednodenní veletrh studentských organizací s názvem Rozhledna.

Cílem akce bude nejen představení jednotlivých studentských organizací, působících na VŠE, ale také rozšíření povědomí studentů o možnostech mimoškolních aktivit a jejich přímé seznámení se s těmito zajímavými činnostmi. Ty se mohou stát zpestřením a zpříjemněním jejich studijního života na VŠE. Každá ze studentských organizací, která se této akce zúčastní, bude prezentovat svoji činnost u vlastního stánku. Studenti si tak budou moci udělat ucelený obrázek, co jim studentské organizace mohou nabídnout a zároveň se mohou informovat, jak se do organizace zapojit. Celá akce bude doplněna o doprovodný program.

Partnery letošního ročníku jsou: Vysoká škola ekonomické v Praze, Česká spořitelna, PricewaterhouseCoopers a České dráhy. Mediálním partnerem je: SeeJay Radio.

Podmínky účasti:

Tato akce je přístupná všem studentům a zaměstnancům VŠE.

Pořadatel:

EKONOM, sdružení studentů ekonomie (www.economix.cz)

Kontakt:

Daniel Sobek