Podpora studentských aktivit na VŠE

9. listopadu
2011

Studentské organizace působící na VŠE mohou od 10. listopadu podávat žádosti o grant rektora VŠE a České spořitelny pro kalendářní rok 2012.

Společný projekt vedení VŠE a generálního partnera školy, České spořitelny.a.s., je realizován od roku 2006. Cílem je podpořit projekty, které rozvíjejí odborné i volnočasové aktivity studentů. V současné době působí na Vysoké škole ekonomické v Praze 38 studentských organizací.

Předsedou výběrové komise je prorektor VŠE pro sociální záležitosti a finance, prof. Ing. Jindřich Soukup, CSc., členy komise jsou zástupci České spořitelny, a.s. a studentská tajemnice. Do výběrového řízení se v roce 2011 přihlásilo celkem 31 projektů a vybráno bylo 29 z nich. Celková částka, která byla mezi těchto 29 projektů alokována, činila 390 000 Kč. Projekty byly převážně zaměřeny na pořádání vzdělávacích, kulturních a sportovních akcí. Seznam úspěšně podpořených projektů: zde.

Studentské organizace mohou podávat žádosti od 10. listopadu do 20. prosince 2011. Výsledky budou zveřejněny do konce ledna 2012.

Více informací je možno získat na webových stránkách: http://www.vse.cz/studentska-tajemnice/