President Microsoft International na VŠE

28. března
2012

V úterý 3.4.2012 se bude v posluchárně A od 11,00 konat přednáška “Be What´s next  – Building the vision for tomorrow“ pana Jean-Philipe Courtois.

President Microsoft International  se ve své prezentaci zaměří na objasnění strategie a inovaci společnosti Microsoft na globální úrovni v čase probíhajících  změn na trhu, kdy je ekonomický rozvoj stále více podmíněn kvalitními službami. Následně vystoupí  Ing.Dalibor Kačmář – člen vedení, ředitel server divize, který vysvětlí,  jak společnost Microsoft lokálně přistupuje k nejnovějším trendům v oblasti  IT.

Pan Jean-Philippe Courtois je absolventem vysoké školy obchodní (Ecole Supérieure de Commerce – CERAM / Skema) v Nice. Zodpovídá za celosvětový prodej, marketing a služby v rámci Microsoft International, tj. za více než 100 dceřiných společností mimo Spojené státy a Kanadu. Jako prezident Microsoft International řídí pan Courtois strategické plánování, globální operace a růstové strategie na rozvinutých a rozvíjejících se trzích.

Společnost Microsoft byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál. Pobočka společnosti Microsoft Corporation zahájila svoji činnost v roce 1992. Od srpna roku 2010 ji vede Ing. Roman Cabálek. Po skončení přednášky proběhne jednání o možném partnerství společnosti Microsoft s  Vysokou školou ekonomickou v Praze.

Přednáška je pořádána ve spolupráci s programem Microsoft Partneři ve vzdělávání Česká republika, který vede Ing. Katarína Roháčeková, absolventka VŠE.