Nápad roku 2012

2012

Fakulta podnikohospodářská vyhlásila jubilejní 5. ročník soutěže Vodafone Nápad roku. Soutěž je určena pro všechny, kdo mají zajímavý podnikatelský nápad a chtějí pomoci s jeho uvedením do praxe.

V letošním ročníku se mohou soutěžící přihlásit do tří kategorií, z nichž dvě jsou přímo určené studentům. Vedle hlavní kategorie Vodafone Nápad roku jde o kategorii Ekonom Student podnikatel pro studentský podnikatelský záměr s největším potenciálem a o kategorii HTC Startup roku pro nejlepší již realizovaný studentský projekt.

Šanci uspět má každý bez ohledu na dosavadní zkušenosti s podnikáním. Například v loňském ročníku soutěže vyhráli hlavní kategorii soutěže studenti s webovým operačním systémem pro seniory Celebrio Software, který byl vytvořen na technologiích Microsoftu speciálně pro lidi se zhoršeným zrakem nebo strachem z počítačů.

Do soutěže Vodafone Nápad roku 2012 se mohou se svými projekty hlásit jak jednotlivci, tak i týmy, a to až do 18. května 2012. Součástí přihlášky podané přes stránky soutěže musí být podnikatelský záměr, nápad na rozšíření firmy či projekt pro investory, který dosud nebyl realizován nebo je ve stádiu přípravy realizace po dobu kratší než dva roky.

Více informací o soutěži naleznete na www.napadroku.cz.

napadroku2.jpg