Fotbalové týmy VŠE vyhrály turnaj v Paříži

15. května
2012

Ve dnech 3. – 6. května 2012 fotbalový tým VŠE velmi úspěšně reprezentoval školu na mezinárodním turnaji XXXII. MERCURIAL, organizovaném prestižní ekonomickou univerzitou H.E.C . Paris.

Turnaje se zúčastnily kromě VŠE dva týmy z Portugalska, dva z Německa, Anglie a domácí týmy ze tří francouzských univerzit – 2 týmy Univerzity Lyon a tým H.E.C.

VŠE reprezentovali Tomáš Benc, Ondřej Přeček, Petr Marčík, Petr Pražák, Michael Zelenka, David Belan, Tomáš Veselý, Ondřej Vančura, Lukáš Pečeňa, Ondřej Redl, Luboš Morkus (C), Jakub Urbánek, Jan Hoško, Jakub Michálek a učitelé CTVS Miloš Pádivý a Tomáš Pachl.

Týmy hrály ve dvou skupinách, obě družstva VŠE postoupila do finále, ve kterém lepší zvítězilo. Hráči VŠE získali 1. i 2. místo a především ocenění soupeřů za předvedenou hru.

MERCURIALES H.E.C. je turnaj s dlouholetou tradicí, letos proběhl 32 .ročník, kterého se každoročně účastní vysoké školy sdružené v CEMS.

Kromě sportovní části akce proběhla řada společenských setkání, která byla pro naše studenty zajímavá a přínosná.

mercurial2.jpg