VŠE ? studentská fotbalová velmoc

4. června
2012

Fotbalisté VŠE po vítězství v Paříži úspěšně reprezentovali i v Holandsku. O víkendu 26. a 27. května 2012 se zúčastnily fotbalové výběry z řad studentů a studentek Vysoké školy ekonomické v Praze fotbalového turnaje Pusphaira International Tournament. Tento turnaj se každoročně pořádá na půdě sportovního centra Technische Universiteit v nizozemském Eindhovenu.

Ve 32. ročníku turnaje, který proběhl letos, startovalo 16 týmů v mužské kategorii (mimo jiné i výběr studentů z fakulty managementu VŠE v Jindřichově Hradci) a 12 týmů v ženské kategorii. Turnaje se tedy zúčastnilo 28 týmů ze sedmi různých evropských zemí. V sobotu se hrály utkání v základní skupině, ze kterých postupovaly čtyři nejlepší týmy do nedělních vyřazovacích bojů.

V konečném bilancování skončily studentky VŠE na 2. místě a mužský tým na 3. místě.

Oběma týmům blahopřejeme.