VŠE a L´Oréal prodloužily smlouvu o spolupráci

26. června
2012

V pondělí 25.6. 2012 podepsal nový generální ředitel pro ČR, SR a Maďarsko pan Laurent Boukobza s rektorem VŠE profesorem Hindlsem smlouvu pro akademický rok 2012/2013.

Společnost L´Oréal je dlouhodobým partnerem Vysoké školy ekonomické v Praze. L´Oréal podporuje řadu projektů, zejména v oblasti mezinárodní spolupráce a výchovy talentů. Jedná se např. o partnerství v programu CEMS MIM, který na VŠE realizuje Fakulta podnikohospodářská v navazujícím magisterském oboru International Management. Odborníci z L´Oréalu se podílejí na výběru studentů, který probíhá formou tzv. Assesment centra, spolupracují na Business projektech a Skill seminářích a přednášejí v odborných předmětech. L´Oréal se rozhodl podpořit i aktivity Honors Academia, která se zaměřuje na výchovu talentovaných studentů.

Dalším příkladem výborné spolupráce může být podpora mezinárodních vědeckých workshopů pro doktorandy Fakulty mezinárodních vztahů. Worshopy mají formu videokonferencí a probíhají ve spolupráci s Université Jean Moulin Lyon 3, vědeckým centrem Magellan a Obchodnou fakultou EU Bratislava. Výstupem jsou společné sborníky příspěvků a vědeckých statí.

Společnost L´Oréal patří k významným zaměstnavatelům absolventů VŠE, a to jak navazujících magisterských oborů, tak programu MBA Master Management et Administration des Entreprises, který realizuje Francouzsko-český institut řízení při VŠE.

Rozhovor s generálním ředitelem společnosti L´Oréal přináší nový odborný časopis Fakulty podnikohospodářské Central European Business Review (CEBR).