Druhý ročník soutěže VŠE HLEDÁ TALENT

14. října
2012

V roce 2011 byla zahájena tradice talentové soutěže na Vysoké škole ekonomické. Soutěž VŠE HLEDÁ TALENT je otevřena pro všechny studenty, absolventy i pedagogy VŠE. Uzávěrka přihlášek je 23.11. 2012.

Minulý ročník vyhrálo uskupení Freestyle Union, které předvedlo vystoupení ve stylu yo-yo, frisbee a footbag. Soutěžit lze s jakýmkoliv vystoupením proveditelným v prostorách Vencovského auly a Velkého sálu Lucerny. Inspirací mohou být domácí i zahraniční talentové soutěže. Nejčastější vstoupení jsou pěvecká. Výjimkou ale nejsou ani břišní tanečnice, akrobati, taneční páry či komici. V minulém ročníku byly zastoupeny všechny fakulty VŠE, studenti i absolventi. Cílem je zaujmout publikum a především porotu, které i tento rok bude předsedat rektor VŠE prof. Richard Hindls. Odměna je lákavá. Vítěz si stejně jako minulý rok odnese šek na 30 000 Kč, který nejlepšímu vystoupení věnuje hlavní partner soutěže a generální partner VŠE, Česká spořitelna, a.s. I ostatní finalisté obdrží finanční odměny.  Všichni účastíci semifinále obdrží vstupenku na Reprezentační ples VŠE, jako ocenení své účasti.

Registrace do soutěže již probíhají a hlásit se, je možné do 23.11. na adrese: http://www.vsehledatalent.cz/audition/

V sobotu 24.11. proběhne ve Vencovského aule neveřejné první kolo, ze kterého postoupí do semifinále soutěže 20 vystupujících.

Ve čtvrtek 29.11. bude ve Vencovského aule zahájeno semifinále soutěže VŠE HLEDÁ TALENT, které je přístupno divákům. Začátek je plánován na 19:00 hod.

Samotné vyhlášení soutěže a vystoupení nejlepších pěti talentů soutěžě VŠE HLEDÁ TALENT za rok 2012, proběhne na Reprezentačním plese VŠE 5.12. 2012 v pražské Lucerně.

Detaily o soutěži naleznete na stránce: http://www.vsehledatalent.cz

Zdroj: Martin Rey