14. 5. 2018 - 22. 6. 2018 - Zkouškové období

Mezinárodní konference „Environmental Economy, Policy and International Environmental Relations“

24. 10. 2012 - Na Vysoké škole ekonomické v Praze ve dnech 18. a 19. října 2012 proběhl čtrnáctý ročník mezinárodní konference mladých vědeckých pracovníků a postgraduálních studentů životního prostředí z celého světa.

Letošního ročníku se zúčastnilo dvacet doktorandů z Německa, Brazílie, Běloruska a dalších zemí, kteří prezentovali výsledky svých výzkumů. Důležitým bodem programu byla přednáška profesora Riadh Al Dabbagha z Adžmánu, který představil potenciální úlohu Spojených arabských emirátů v prosazování environmentálních technologií.

Cílem tohoto již tradičního dvoudenního setkání u kulatého stolu je vzájemná výměna faktů, názorů a zkušeností z oblasti ekonomiky životního prostředí, mezinárodních vztahů a ekologické politiky mezi vědeckými pracovníky z různých států světa. Akce proběhla za podpory Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze a Ministerstva životního prostředí ČR.

Více informací je k dispozici na webu http://isb.vse.cz/young-scholars-international-conference-2012/.