VŠE se účastní veletrhu Gaudeamus v Brně

25. října
2012

VŠE představí od 30. října do 2. listopadu 2012 nabídku všech studijních oborů na Evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání  Gaudeamus na výstavišti Brno v pavilonu F.

Zájemci o studium na VŠE mohou navštívit stánek, na kterém budou zastoupeny všechny fakulty a Středisko pro handicapované studenty. Pro akademický rok 2013/2014 nabízí Vysoká škola ekonomická v Praze možnost studia 26 bakalářských studijních oborů v prezenční formě, 2 obory je možno studovat ve formě kombinované. Novinkou jsou tři bakalářské studijní obory v angličtině a jeden v ruštině.

Pro navazující magisterské studium je připraveno celkem 34 studijních oborů v prezenční formě, 1 ve formě kombinované a 2 obory je možné studovat distančně. Silnou stránkou školy jsou navazující magisterské obory v angličtině, které mají formu joint degree, double degree anebo nabízejí možnost semestrálního pobytu na zahraniční partnerské vysoké škole.

Informace o bakalářských studijních oborech:

Fakulta financí a účetnictví

Fakulta mezinárodních vztahů

Fakulta podnikohospodářská

Fakulta informatiky a statistiky

Národohospodářská fakulta

Fakulta managementu (Jindřichův Hradec)

Informace o navazujících magisterských oborech

Fakulta financí a účetnictví

Fakulta mezinárodních vztahů

Fakulta podnikohospodářská

Fakulta informatiky a statistiky