CEMS Day na VŠE

1. listopadu
2012

Ve středu 7. listopadu se v prostorách Rajské budovy VŠE uskuteční od 14 do 21:30 hodin CEMS Day. Cílem je zvýšit povědomí o aktivitách jedné z mezinárodně nejuznávanějších sítí vysokých škol. CEMS je globální strategickou aliancí 28 škol, 71 mezinárodních firem a 4 neziskových organizací.

CEMS Day je tradiční akcí, na které účastníci získají více informací o společném navazujícím magisterském studijním oboru CEMS MIM (Master in International Management), který byl Financial Times vyhodnocen pro rok 2012 jako 3. nejlepší na světě. Během odpoledne se mohou zájemci setkat se současnými studenty oboru International Management/CEMS MIM u informačního stánku a zjistit více nejen o podmínkách přijímacího řízení, ale také o průběhu studia a výhodách oboru z pohledu studentů. Studenti budou mít také možnost vyzkoušet si Assessment Centre v angličtině nanečisto. Na závěr jsou připraveny informační schůzka s akademickým ředitelem a proděkanem Fakulty podnikohospodářské doc. Ing. Jiřím Hnilicou, Ph.D. a koordinátorkou programu Ing. Gabrielou Böhmovou, a panelová diskuse s absolventy. Po skončení oficiální části bude následovat také neformální „CEMS Drink“.

Obor International Management na VŠE realizuje Fakulta podnikohospodářská. Absolventi tak mohou kromě titulu Ing. získat i mezinárodně uznávaný certifikát CEMS MIM. Jednou z mnoha výhod studia je spolupráce s korporátními partnery, kteří zaručují kvalitní propojení teoretických poznatků s praxí a orientaci na mezinárodní prostředí.

Více informací o CEMS Day včetně možnosti registrace na Assessment Centre nanečisto je k dispozici na: http://cemsmim.vse.cz/7-11-2012-cems-day/.

 

Program CEMS Day:

  • 14:00 – 20:00 informační stánek (atrium Rajské budovy)
  • 18:00 – 19:30 Assessment Centre v angličtině nanečisto (RB112) REGISTRACE NUTNÁ!
  • 19:30 – 21:30 Představení oboru International Management / CEMS, Panelová diskuse s absolventy (RB213)
  • 21:30 CEMS Drink – neformální pokračování CEMS Day