Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE

12. března
2013

V Atriu Rajské budovy se ve dnech 19. a 20.3.2013 (vždy 9-17 hodin)  bude konat Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE, kde se představí 54 firmem. Studenti a absolventi VŠE budou mít možnost se seznámit s pracovními nabídkami prestižních zaměstnavatelů. Akci organizuje Rozvojové a poradenské centrum.

Během dvou dnů trvání veletrhu se uskuteční 4 panelové diskuze a 17 prezentací jednotlivých vystavovatelů. Ve středu budou probíhat konzultace CV. Kompletní seznam všech vystavujících najdete na http://rpc.vse.cz/sance/aktualni-rocnik/.

Návštěva ŠANCE umožní návštěvníkům získat přehled o aktuální nabídce nejen pracovních míst, ale i stáží a tzv. trainee programů. Některé nabízené pozice jsou vhodné již pro studenty a mohou jim pomoci v získání praxe, která je velmi důležitým předpokladem dobrého pracovního uplatnění v budoucnu.

Studenti a absolventi mohou zvýšit svoji šanci na úspěch registrací v seznamu, který dostane každý vystavovatel. Seznam obsahuje informace o studijním zaměření, jazykových znalostech, dosavadní praxi, profesních preferencích přihlášených zájemců včetně jejich kontaktních údajů. 

Ti z návštěvníků, kteří se zaregistrují a po veletrhu poskytnou RPC zpětnou vazbu mají možnost vyhrát exkluzivní služby RPC (Individuální kariérové poradenství a Psychologickou diagnostiku). Více informací pro návštěvníky veletrhu je možné najít na  http://rpc.vse.cz/sance/studenti-a-absolventi/.

Všechny informace o veletrhu ŠANCE a jeho programu najdete na http://rpc.vse.cz/sance/.