Den s VŠE

2. května
2013

V sobotu dne 18. května se uskuteční tradiční společensko-odborné setkání absolventů na půdě Alma Mater, Den s VŠE 2013. Tento ročník setkání absolventů je výjimečný tím, že Vysoká škola ekonomická v Praze slaví výročí 60. let od založení.

Za roky existence se Den s VŠE stal pro absolventy velmi oblíbenou možností, jak se po ukončení studií opět přijít podívat na půdu školy, potkat se s bývalými spolužáky i učiteli a prožít příjemné odpoledne a večer s bohatým programem.

Pro účastníky jsou připraveny odborné přednášky a diskuse se zajímavými řečníky o aktuálních tématech i vystoupení trojnásobného Zlatého slavíka Dalibora Jandy. Absolventi mohou navštívit představení studentského divadla, vystoupení Symfonického orchestru VŠE a občerstvení by mělo poskytnout gastronomický zážitek. Nově začala Vysoká škola ekonomická v Praze organizovat pro talentované studenty a absolventy soutěž VŠE hledá talent. Ti nejlepší předvedou na Dni s VŠE profesionální tanec, zpěv i akrobacii.

Video z minulého roku můžete nalézt na stránkách http://www.densvse.cz/2012/

Více informací o akci, včetně podrobného programu a on-line registrace, naleznete na stránkách: www.densvse.cz.