Fotografická soutěž „VŠE – moje Alma Mater“

14. května
2013

V roce 2013 slaví škola 60. výročí svého založení. Při této příležitosti bude v říjnu uspořádána výstava fotografií, která ukáže, jak současní studenti vnímají Vysokou školu ekonomickou v Praze. Soutěž vyhlašují rektor VŠE prof. Richard Hindls, Grafická a multimediální laboratoř a Centrum FotoŠkoda.

Na Vysoké škole ekonomické v Praze studuje v současné době více než 20 000 studentů. Kromě tradičních studijních oborů vznikly na škole i obory, které jsou určeny studentům se zájmem o umění. Jedná se o obory Arts management Fakulty podnikohospodářské a Multtimédia v ekonomické praxi Fakulty informatiky a statistiky. Na škole také působí Grafická a multimediální laboratoř, která každoročně organizuje úspěšnou studentskou kreativní soutěž Winston Econ Art. V atriu Rajské budovy je v průběhu roku pořádána řada výstav, například výstava fotografií ze zahraničních výměnných pobytů studentů VŠE, tematické výstavy, výstava „Kameramani fotografují“ a řada dalších. Cílem vedení VŠE je vytvořit na škole inspirativní prostředí a umožnit studentům setkávat se i při jiných než studijních povinnostech.

Výstava nejlepších fotografií se bude konat od 21. 10. do 13. 11. 2013. Na vernisáži výstavy budou v pondělí 21. října vyhlášeny a odměněny nejlepší fotografie. Ceny poskytne partner výstavy Centrum FotoŠkoda.

Povolené termíny k fotografování v prostorách školy jsou následující:

13. 5. – 18. 5. 2013
20. 5. – 25. 5. 2013