Job Fair – veletrh pracovních příležitostí pro osoby s handicapem

5. září
2013

Čtvrtý ročník veletrhu Job Fair bez bariér se uskuteční ve čtvrtek 12. září 2013 v atriu Rajské budovy VŠE v Praze. Představí více než 15 zaměstnavatelů, kteří mají zájem zaměstnávat osoby se zdravotním postižením.

Účastníci veletrhu se seznámí s bezbariérovými zaměstnavateli a zjistí, jaké nabízí aktuální pracovní pozice a zároveň pracovní podmínky pro osoby se zdravotním postižením. V rámci doprovodného programu Job Fair nabídne zajímavé přednášky a workshopy i možnost poradit se s odborníky personalisty, jak napsat životopis, jak zaujmout na pracovním pohovoru, nebo jak si vybrat vhodnou pracovní pozici. Pro zájemce bude připravena sada testů osobnostních předpokladů a schopností, které pomohou odhalit jejich silné stránky a umožní zapracovat na těch slabších. Své výsledky budou moci konzultovat s odborníkem.

Firemní stánky budou umístěny v atriu Rajské budovy VŠE a k dispozici po celé trvání veletrhu (od 9:30 do 15:30). Workshopy budou probíhat v místnostech pro limitovaný počet osob, proto je z kapacitních důvodů lepší být na místě včas. Aby bylo uspokojeno co nejvíce zájemců, aktivity poběží paralelně ve dvou místnostech nebo se budou opakovat.

Zájemci se mohou registrovat přes stránky Konta BARIÉRY http://www.kontobariery.cz/Projekty/Job-Fair-2013/Uchazec.aspx do 10. září 2013.