CEMS Day 2013 na VŠE

16. října
2013

Ve středu 23. října 2013 se v prostorách Rajské budovy uskuteční od 12,00 do 19,30 tradiční CEMS Day. Akce je určena zájemcům o studium v navazujícím magisterském oboru International Management (CEMS) v angličtině a zároveň informuje o aktivitách sítě CEMS. CEMS je globální strategickou aliancí 28 prestižních vysokých škol, více než 70 mezinárodních firem a 4 neziskových organizací.

Během CEMS Day mohou účastníci získat více informací o společném studijním oboru CEMS MIM (Master in International Management). CEMS MIM je východiskem a nedílnou součástí navazujícího magisterského oboru International Management na Fakultě podnikohospodářské VŠE. Po úspěšném zakončení studií tak studenti mohou kromě titulu Ing. získat i mezinárodně uznávaný certifikát CEMS MIM vydávaný aliancí CEMS. Program CEMS MIM se dlouhodobě řadí mezi nejlépe hodnocené obory prestižního rankingu Financial Times.

Zájemci o studium se během odpoledne mohou v atriu Rajské budovy u infostánku setkat se současnými studenty a zjistit více o studiu z jejich úhlu pohledu. Zároveň je také připraveno „Assessment Centrum v angličtině nanečisto“. Assessment Centre je nedílnou součástí druhého kola výběrového řízení a účast doporučujeme zejména zájemcům, kteří o podání přihlášky vážně uvažují.

Na závěr dne se od 18,00 uskuteční v místnosti RB213 informační schůzka, kde se účastníci dozvědí více o podmínkách přijímacího řízení a průběhu studia. Dotazy zodpoví akademický ředitel programu, doc. Jiří Hnilica, koordinátorka Assessment Center, doc. Daniela Pauknerová a koordinátorka programu, Ing. Gabriela Böhmová. Po skončení oficiální části jsou studenti srdečně zváni na CEMS Drink – neformální pokračování akce.

Více informací o CEMS Day včetně registrace na  Assessment Centre nanečisto je k dispozici na http://cemsmim.vse.cz/cems-day/.

Uzávěrka přihlášek na studijní obor International Management bude 28. února 2014.