Podzimní kulturní a sportovní akce

23. října
2013

VŠE se snaží vytvořit pro studenty příjemné prostředí nejen ke studiu, ale i pro mimoškolní aktivity. V zimním semestru nabízí svým studentům a zaměstnancům možnost navštívit řadu kulturních a sportovních akcí.

31. 10. 2013 Hokejová bitva 2013

Pražské univerzitní hokejové výběry se opět utkají v klání o prestižní pohár v jedinečné atmosféře a se zajímavým programem pro fanoušky. Akce se koná ve čtvrtek 31. 10. od 17:30 v pražské TIPSPORT Areně.

2. 11. 2013 Sportovní „Fitness day 3“

Centrum tělesné výchovy a sportu připravilo sportovní akci „Fitness day 3“,  kde se studenti a zaměstnanci VŠE mohou těšit na 6 hodin lekcí vedených předními českými instruktory. Akce se koná v sobotu 2. 11. od 10:00 v tělocvičně SB a MI 307.

14. 11. 2013 Vernisáž výstavy k 60. výročí založení VŠE v Jinřichově Hradci

Slavnostní vernisáž výstavy k 60. výročí založení VŠE se na Fakultě managementu v Jindřichově Hradci koná za účasti prorektorky pro zahraniční vztahy a PR prof. Ing.Hany Machkové, CSc., hlavního kurátora výstavy dr. Andreje Totha a děkana FM prof. Ing. Radima Jirouška, CSc.

18. 11. 2013 Slavnostní představení v Národním divadle k 60. výročí založení VŠE

Představení Cyrano z Bergeracu je vzhledem k omezené kapacitě ND určeno pouze pro zvané hosty – členy vědeckých rad, správní rady, partnery VŠE, vedení VŠE, vedení všech fakult a vedoucí kateder.

19. – 29. 11. 2013 Výstava OZS „NeVŠEdní zážitky VŠEdních dnů aneb Jak se žije studentům VŠE v zahraničí

V termínu 19. – 29. 11. 2013 proběhne v atriu Rajské budovy výstava nejlepších fotografií, včetně oficiálního vyhlášení výsledků a předání ocenění autorům nejlepších snímků.

20. 11. 2013 Koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers na VŠE

Dne 20. 11. od 20:00 proběhne ve Vencovského aule koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers s názvem „Ondřej Havelka a jeho Melody Makers si tentokrát troufají na ještě kratší krasší Perly swingu 2″.

21.11. 2013 VŠE HLEDÁ TALENT

Na VŠE studuje téměř 20 000 studentů a řada z nich je ochotna se podělit s ostatními a předvést své umění v talentové soutěži VŠE HLEDÁ TALENT. Semifinalisté vystoupí ve čtvrtek 21. 11. od 19:00 ve Vencovského aule. Semifinále je volně přístupné všem divákům. Do soutěže jsou přihlášeni nejen studenti prezenční formy českých studijních programů, ale také zahraniční studenti, absolventi a několik zaměstnanců. Pět nejlepších vystoupí a bude oceněno na Plese VŠE.

5.12. 2013 Ples VŠE

Ples VŠE se bude konat ve Velkém sále Lucerny a také v prostorách Lucerna Music Baru ve středu 4. prosince 2013 od 19:00, kde také proběhne finále soutěže VŠE HLEDÁ TALENT.  V loňském roce přivítal Ples VŠE více než 3 000 účastníků a stal se místem největšího setkání studentů, učitelů i absolventů v historii školy.

Předprodej vstupenek na stání sice již proběhl, ale ještě je stále možné zakoupit vstupenky na sezení na kterémkoliv prodejním místě společnosti Ticketpro nebo online.

7.12. 2013 Vystoupení folklórního souboru Gaudeamus

V sobotu 7. prosince se v divadle U Hasičů na Vinohradech koná od 18:00 představení folklórního souboru VŠE Gaudeamus a jeho hostů. Soubor Gaudeaumus je specifický propojením hudební a taneční složky a patří k nejlepším univerzitním souborům v České republice.

Filmové úterky

Studenti i zaměstnanci VŠE mohou každé úterý večer navštěvovat promítání světových i českých filmů, které pořádá Filmový klub VŠE v Likešově aule.