Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE

25. února
2014

Letní semestr na VŠE přináší již tradičně i Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE. Na návštěvníky čekají pracovní nabídky, informace o stážích a trainee programech od více než padesátky zaměstnavatelů. 

Veletrh se bude konat ve dnech 18. a 19. března 2014 (v době 9-17 hod.) v atriu Rajské budovy, přilehlých seminárních učebnách (prezentace jednotlivých firem, panelové diskuze) a také na ochozu atria ve druhém patře RB. Zde budou v úterý probíhat konzultace podnikatelského záměru, prezentace studentských klubů a ve středu stále velmi oblíbené konzultace CV a profesionální focení na CV.

Studenti a absolventi VŠE mohou zvýšit svoji šanci na úspěch registrací v seznamu, který dostane každý vystavovatel. Seznam obsahuje informace o studijním zaměření, jazykových znalostech, dosavadní praxi, profesních preferencích přihlášených zájemců včetně jejich kontaktních údajů. Ti z návštěvníků, kteří se zaregistrují a po veletrhu nám poskytnou zpětnou vazbu, mají možnost vyhrát exkluzivní služby RPC (Individuální kariérové poradenství a Psychologickou diagnostiku). Více informací pro návštěvníky veletrhu je možné najít na http://rpc.vse.cz/sance/studenti-a-absolventi/.

Všechny informace o nadcházejícím Veletrhu ŠANCE a jeho programu jsou k dispozici na http://rpc.vse.cz/sance/aktualni-rocnik/