Francouzský ministr pro evropské záležitosti na VŠE

6. března
2014

Přednáška francouzského ministra pro evropské záležitosti pana Thierry Repentina na téma Budoucnost Evropské unie po volbách do Evropského parlamentu v roce 2014 se koná ve čtvrtek 13. března 2014, od 11:00, v místnosti RB 101.

Přednáška „2014, Quel avenir pour l’UE après les élections Européennes ?“, kterou organizuje Francouzsko-český institut řízení ve spolupráci s velvyslanectvím Francouzské republiky, bude simultánně tlumočena do češtiny. Vysokou školu ekonomickou v Praze také poprvé navštíví nový francouzský velvyslanec v České republice pan Jean-Pierre Asvazadourian i bývalý velvyslanec a držitel medaile Aloise Rašína pan Pierre Lévy. Diskuzi bude moderovat prof. Ing. Hana Machková, CSc.

Místa prosím zaujměte v 10:50.