Den s VŠE

2014

V sobotu dne 17. května se uskuteční tradiční společensko-odborné setkání absolventů na půdě Alma Mater, Den s VŠE 2014. Přijďte se podívat na půdu Alma Mater. Potkejte se s bývalými spolužáky a učiteli, navažte nové kontakty, seznamte se s vizí vývoje VŠE.

Za roky existence se Den s VŠE stal pro absolventy velmi oblíbenou možností, jak se po ukončení studií opět přijít podívat na půdu školy, potkat se s bývalými spolužáky i učiteli a prožít příjemné odpoledne a večer s bohatým programem.

Každá z fakult si pro Vás připravila zajímavou přednášku na aktuální téma. Budete si moci osobně vyzkoušet, zda byste prošli současným přijímacím řízením na VŠE i další aktivity. Absolventi mohou navštívit představení studentského divadla, vystoupení Symfonického orchestru VŠE a poprvé si tento rok můžete na Dni s VŠE zatančit – využijte této možnosti, nebo se alespoň zaposlouchejte do hitů 80. a 90. let, jejichž videoklipy poběží na velkých obrazovkách v atriu. Těšit se můžete i na gastronomický zážitek. V průběhu dne nebude chybět ani vystoupení finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT, tradiční folklórní soubor Gaudeamus a studentské filmy i divadla. Vrcholem večera bude vystoupení hvězd muzikálu Pomáda v čele s Romanem Vojtkem.

Video z minulého roku můžete nalézt na stránkách http://www.densvse.cz/2013/

Více informací o akci, včetně programu a on-line registrace, naleznete na stránkách: www.densvse.cz.

Věříme, že i v roce 2014 přijmete naše pozvání.