Studenti VŠE se zúčastní semifinále soutěže L´Oréal Brandstorm

2014

V pondělí 28. dubna 2014 se uskuteční finále národního kola soutěže Brandstorm, kterou pořádá každý rok společnost L´Oréal. Již tradičně v ní bodují i studenti VŠE.

Letošního ročníku se zúčastnili všichni studenti vedlejší specializace 2KK – Komerční komunikace, celkem devět tříčlenných týmů. Do finále se probojovaly dva z nich: tým Endeavour ve složení Monika Kučerová, Daniela Nguyenová a Jan Stehlík a tým EVA ve složení Viktoriya Pak, Eliška Purchartová a Anežka Syrovátková. Oba týmy se utkají o postup do světového finále se dvěma dalšími týmy z VŠE a s jedním týmem z University of New York in Prague. Vítězný tým se zúčastní finále, které se uskuteční v červnu v Paříži. Vítězný tým má možnost vyhrát voucher v hodnotě 10 tisíc EUR na zájezd do destinace dle vlastního výběru.

Studenti z vedlejší specializace Komerční komunikace se účastní soutěže L´Oréal Brandstorm od roku 2007. Od té doby se každoročně probojovali do světového finále, kde reprezentovali VŠE a tak i Českou republiku. Brandstorm je marketingově orientovaná soutěž, organizovaná od roku 1992.

Zapojení studentů do soutěže L´Oréal Brandstorm je výrazem spolupráce s praxí. Studentské týmy, které uspěly v semifinále, měly možnost konzultovat své projekty v komunikační agentuře McCann Erickson, kde též probíhá v každém semestru výuka v rámci vedlejší specializace Komerční komunikace.