Digitální Hospodářské noviny pro studenty VŠE zdarma

10. října
2018

VŠE ve spolupráci s vydavatelstvím Economia a společností KPMG připravila pro akademické pracovníky a studenty VŠE přístup k digitálním Hospodářským novinám, a to až do 31. prosince 2019. Hospodářské noviny tak lze číst zdarma v mobilní aplikaci pro smartphony a tablety s operačním systémem iOS i Android.

Předplatné si můžete aktivovat na stránce ihned.cz/vse, kde zadáte dva níže uvedené aktivační kódy a provedete krátkou registraci.

Kód 1: 99991610
Kód 2: 16101709

Poté si do svého mobilního zařízení stáhněte zdarma aplikaci Hospodářských novin (odkaz na aplikaci naleznete na konci aktivace) a přihlaste se v ní pod svým loginem a heslem, které jste získal/a během registrace na aktivačních stránkách. Nová vydání Hospodářských novin pak již budete moci číst bez omezení.

Příjemné čtení přejí
VŠE, Economia a KPMG