Grantová agentura ČR: Fakulty VŠE uspěly ve veřejných soutěžích

Grantová agentura ČR minulý týden zveřejnila seznam projektů, které uspěly ve veřejných soutěžích vyhlášených v roce 2018. Vysoká škola ekonomická v Praze podle předběžných informací uspěla napříč všemi šesti fakultami. Z celkově podaných projektů za VŠE je úspěšných 41 %.

Fakulta financí a účetnictví uspěla v rámci veřejné soutěže EXPRO jako spoluuchazeč (z celé ČR byly vybrány jen tři úspěšné projekty v oblasti společenského výzkumu, hlavním uchazečem je Centrum pro otázky životního prostředí UK). Fakulta mezinárodních vztahů, Fakulta podnikohospodářská a Národohospodářská fakulta mají úspěšně přijaté projekty ve standardní veřejné soutěži, Fakulta informatiky a statistiky a Fakulta managementu uspěla jak ve veřejné soutěži standardních projektů, tak i juniorských.

Seznam projektů naleznete ZDE.