Hudebníci vědcům: Poslechněte si on-line festival, který pořádá ČVUT /13. 5./

ČVUT zve všechny studenty, akademické pracovníky i širokou veřejnost na on-line hudební festival devíti hudebníků a kapel, kteří by rádi touto cestou vyjádřili poděkování všem odborníkům za to, co pro společnost vytvářejí (nejen) v čase pandemie koronaviru.
Akce s mottem Hudebníci vědcům: Člověk Věda Umění Tolerance se uskuteční ve středu 13. května 2020 od 16:30 do 23:00 hodin. Hudební festival si můžete „naladit“ ZDE na Youtube, streamován bude z Lucerna Music Baru.

Těšit se můžete na vystoupení Ewy Farné, skupin The Atavists, Tam Tam Batucada s Vibrasil Samba Show, Vanua 2, Wohnout, N.O.H.A., Circus Ponorka, Vašek Koubek a Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó. V průběhu večera postupně promluví vědci a vedoucí jednotlivých týmů ČVUT, programem bude provázet rektor ČVUT doc. Vojtěch Petráček.

Přenos hudebního večera proběhne v českém i anglickém jazyce a sdílen bude po celém světě, na stránkách Českých center v zahraničí, zastupitelských úřadů a webu Ministerstva zahraničních věcí ČR, spřátelených, na stránkách nemocnic a festivalů, hudebních skupin a divadel.

Přidejte se také na youtu.be/K0CkCZza-fs

Více o akci najdete na Facebooku.