Jezděte do školy zdravě a šetrně k životnímu prostředí i peněžence

VŠE přináší společně s Nextbike svým studentům a zaměstnancům možnost využívat pro dopravu po Praze jízdní kola, a to s počátečním kreditem 240 Kč. V kombinaci s Lítačkou (podrobnosti zde) lze navíc sdílená kola využít až na čtyři čtvrthodinové jízdy denně zdarma.

Jezděte zdravě a ohleduplně k životnímu prostředí. Je to snadné! Stačí si stáhnout aplikaci (Google Play nebo App Store) a zaregistrovat se. Pak už si půjčíte kolo a po jízdě ho vrátíte do oficiálního držáku/stanice Nextbike, které najdete i u budov školy.

Kola Nextbike jsou dostupná např. také v Brně, Frýdku-Místku, Hradci Králové, Kladně, Mladé Boleslavi, Olomouci, Opavě, Ostravě, Pardubicích, Písku, Prostějově nebo Uherském Hradišti. Aplikace funguje také v zahraničí.