Na Fakultě managementu se začalo očkovat

Ve čtvrtek 11. února 2021 zahájilo ostrý provoz jindřichohradecké vakcinační centrum OČKO na Fakultě managementu VŠE v Jindřichově Hradci. Centrem, které vzniklo v prostorách předsálí a velké auly, prošlo během prvního dne prvních 124 návštěvníků. K ukončení provozu původní vakcinační ambulance v Nemocnici Jindřichův Hradec došlo 9. února, plně se přestěhovala do nově vzniklých prostor právě na Fakultě managementu.

Menší počet návštěvníků a s ním spojené volnější tempo umožnilo pracovníkům v průběhu prvního dne doladit všechny procesy a průchod vakcinačním centrem tak, aby vše probíhalo s naprostým minimem problémů. První dva dny provozu byly rovněž určeny dobrovolníkům v administrativním centru, kteří si mohli více osvojit práci s databázovými systémy a vakcinačními registry.

Dva dny před oficiálním zahájením samotného provozu navštívil OČKO centrum i hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba, který se v prostorách centra setkal se zástupci Nemocnice Jindřichův Hradec, města Jindřichův Hradec a Fakulty managementu.