Na VŠE proběhl 6. ročník WordCampu, největší konference o WordPressu

Na konci února (23. 2.) měla široká veřejnost i studenti VŠE příležitost zavítat na další ročník WordCampu v Praze, který se již tradičně konal v prostorách VŠE. V rámci konference věnované WordPressu proběhlo 10 tematických přednášek, 2 případové studie a 2 workshopy. Na hlavní program dne se dostavilo celkem přes 500 lidí, což je v historii akce zatím největší návštěvnost.

Jsme velice rádi, že se akce vydařila a na letošní ročník máme pozitivní ohlasy. Podle výsledků se nám podařilo obsáhnout druhý největší WordCamp v Evropě. Chci proto poděkovat všem sponzorům, dobrovolníkům a organizátorům za jejich přispění, nasazení a zkvalitnění akce,“ říká Adam Laita, hlavní organizátor.

Program byl rozdělený do dvou sérií. Jedna sada přednášek byla věnována hlavně všem bloggerům, redaktorům, správcům či příležitostným uživatelům WordPress webů. Zabývala se tak UX, SEO, copywritingem nebo opomíjenou bezpečností. Zatímco druhá série byla zaměřena více do hloubky WordPressu a byla tak vhodná pro programátory či pokročilé uživatele.