Na VŠE se konal International & Study Abroad Fair 2018

V úterý 13. listopadu 2018 se v atriu Rajské budovy konal již pátý ročník International & Study Abroad Fair pořádaný Oddělením zahraničních styků (OZS), na kterém se studenti blíže seznámili se studiem v zahraničí na partnerských školách VŠE, ale i s nabídkou cizojazyčných programů.

Během celého dne byly v atriu Rajské budovy připraveny informační stánky partnerských univerzit s propagačními materiály a na nich přítomní zahraniční i domácí studenti, kteří na dané škole studovali, poskytovali všem zájemcům o studium v zahraničí cenné rady, tipy a informace o specifikách jednotlivých škol či zemí. Všem studentům byl k dispozici též informační stánek OZS, kde pracovníci zahraničního oddělení zodpovídali dotazy týkající se zejména možností studia v zahraničí, výběrového řízení na semestrální výměnné pobyty a placených programů na VŠE s možností výjezdu do zahraniční. Zájemci o studium v zahraničí si mohli odnést informační materiály o možnostech studia v zahraničí, které pro ně připravilo OZS, i propagační materiály konkrétních partnerských škol.

Na konci odpoledne došlo k vyhodnocení nejlepšího stánku, tedy stánku, který měl nejlepší výzdobu, nejautentičtější materiály a přístup ke studentům. Jako nejlepší byly vyhodnoceny stánky Kanady, Peru a Rakouska, jejichž studenti na výzdobě opravdu nešetřili.

Již tradičně pořádalo OZS i fotosoutěž. Od 12. listopadu do 23. listopadu 2018 jsou v atriu Rajské budovy vystaveny fotografie studentů VŠE z jejich zahraničních studijních pobytů či pracovních stáží, které uskutečnili v loňském akademickém roce. Celkem se představuje 85 fotografií od 63 autorů.

Všechny vítězné fotografie si můžete prohlédnout zde.