Nejlepší sportovec VŠE hraje plážový volejbal a nejtalentovanější studentka tančí rock’n‘roll

Reprezentační ples VŠE je pro tento rok za námi. Již tradičně se konal v Lucerně a nenechalo si ho ujít téměř 2 000 studentů všech fakult, zaměstnanců, absolventů a přátel VŠE. Ti všichni si své společenské šaty tentokrát vyzdobili andělskými nebo čertovskými doplňky.

Na programu nebyl jen tanec a veselí, ale také vyhlášení a ocenění talentovaných studentů. Na VŠE totiž nestudují jen budoucí nadějní ekonomové, statistikové, účetní či podnikatelé a diplomaté, ale také umělecky a sportovně nadaní mladí lidé, jak každoročně již několik let ukazuje soutěž VŠE má talent a anketa o nejlepšího sportovce VŠE. V nich zástupci školy hodnotí právě ty schopnosti a úspěchy, jež při studiu tolik nevyniknou.

V soutěži VŠE má talent uspěli:
1. místo – Marie Dvořáková a Jiří Jakubec /akrobatický rock’n’roll/
2. místo – František Šalanda /saxofonová show/
3. místo – Filip Dohnal a Štěpánka Chvasteková /tanec jive/
4. místo – Jesper Nijboer /zpěv a kytara/
5. místo – Elizaveta Poloskova /zpěv/

V anketě o nejlepšího sportovce VŠE obsadili první místa:
1. místo – David Schweiner /plážový volejbal/
2. místo – Alexandra Filipová /kickbox/
3. místo – Tereza Brožová /kajak, rafting/

Fotogalerie VŠE má talent:

Fotogalerie celého plesu: