Pobyty studentů v rámci programu Erasmus+ stále pokračují

Semestrální výměnné pobyty studentů VŠE pokračují i v současné situaci. První studenti, více než šedesát, již odjeli do zahraničí, aby strávili zimní semestr studiem na prestižních partnerských univerzitách.

V rámci Evropy odcestovali do Dánska, Finska, Švédska, Estonska, Lotyšska, Rakouska, Nizozemska, Maďarska, Francie, Portugalska a Španělska. Výměnný program dále pokračuje i se zeměmi mimo Evropu a studenti jsou už také v Jižní Koreji nebo Hong Kongu.

Řada studentů zahájí svůj výjezd povinnou karanténou. Na většině partnerských univerzit bude výuka probíhat částečně online. Jednotlivé koordinátorky jsou se studenty v kontaktu a jsou připraveny jim průběžně poskytovat poradenství a podporu v případě potřeby.

VŠE brzy také přivítá zahraniční studenty, bude jich tentokrát sice méně než obvykle. Přijet by však mělo zhruba 200 studentů z celého světa.

První fotky sudentů ze zahraničí: