Podpis dohody o dlouhodobé spolupráci mezi Fakultou podnikohospodářskou a Ministerstvem kultury ČR

Smlouvu o dlouhodobé spolupráci mezi Fakultou podnikohospodářskou a Ministerstvem kultury ČR dnes podepsali rektorka VŠE prof. Hana Machková, děkan FPH prof. Ivan Nový a ministr kultury PhDr. Lubomír Zaorálek.
Fakulta podnikohospodářská bude poskytovat Ministerstvu kultury ČR například poradenskou a expertní činnost, bude spolupracovat na formulaci koncepčních materiálů a na kulturologických výzkumech. Ministerstvo kultury ČR bude studentům umožňovat stáže, poskytovat konzultace při zpracování kvalifikačních prací a v neposlední řadě poskytovat součinnost v pedagogické činnosti v rámci studijního programu Arts management.

• Autor: Oddělení PR
  • Vytvořeno: