Poznejte naše podcasty a spolky IX.

Poznejte spolek Events4Students Fakulty Managementu VŠE v Jindřichově Hradci.

V rámci naší série představování studentských spolků a iniciativ na VŠE bychom vám rádi představili další skvělý spolek, který obohacuje životy studentů na Fakultě managementu v Jindřichově Hradci a to spolek Events4Students.

Events4Students  je nejen srdcem zábavy a kultury na fakultě, ale také klíčovým hráčem v posilování komunity studentů. S řadou akcí, od PubQuizů a FIFA turnajů až po oslavy zakončení semestru, tento spolek nabízí studentům příležitost k relaxaci, navazování nových přátelství a rozvíjení svých dovedností mimo učebnu.

Ale co dělá tento spolek opravdu výjimečným, je jeho neformální atmosféra a důraz na utváření a udržování přátelských vztahů mezi studenty. Jejich hlavním posláním je zatraktivňování studentského života a vytváření prostředí, kde se studenti mohou cítit jako doma.

Pokud hledáte skvělou komunitu, kde můžete rozvíjet své dovednosti, tvořit vzpomínky a stát se součástí něčeho většího, určitě navštivte Events4Students na

Fakultě Managementu VŠE v Jindřichově Hradci! Můžete je kontaktovat na skrze jejich web, Facebook či Instagram a začít si tak aktivně užívat studentského života! Rozhovor s klubem si můžete přečíst níže.

 

 

 

Jaký je hlavní cíl a poslání vašeho spolku?
Hlavním cílem a posláním spolku je zatraktivňování studentského života prostřednictvím široké nabídky volnočasových akcí zaměřených jednak na seberozvoj, ale rovněž neformální zábavu. Tyto akce umožňují studentům navazování a udržování přátelských vztahů a nezapomenutelné zážitky na zbytek života.  

Jaké typy aktivit váš spolek organizuje pro studenty?
Spolek organizuje různě zaměřené akce jako jsou PubQuizy, Tour de Pub, Beer pong, oslavy zakončení semestru, FIFA turnaje a tematické party. 

Jak se mohou noví studenti připojit k vašemu spolku?
Noví studenti musí projít výběrovým řízením, ve kterém musí seznámit vedení spolku s jejich vizí a tím, jak by spolek mohli ještě více posunout. 

Jaký je největší úspěch, kterého váš spolek dosáhl?
Nevím, jaký úspěch bych označil za největší, jelikož každý dílčí úspěch je pro nás velice důležitý, a to především v podobě velice rychlého naplnění kapacit akcí a následné velké spokojenosti účastníků 

Jaká je vaše nejoblíbenější událost nebo akce, kterou váš spolek organizuje?
Všechny akce jsou velice oblíbené, ale asi za tu nejoblíbenější považujeme poměrně často organizovanou akci – Chytrolín, což je naše verze PubQuizu. 

Jaký je váš plán pro nadcházející akademický rok?
V nadcházejícím akademickém roce plánujeme opět velké množství akcí, které pravidelně pořádáme, a navíc plánujeme navázání bližší spolupráce s jedním z pražských spolků (počkejte si! 😊) 

Jaký dopad má váš spolek na univerzitní komunitu?
Náš spolek má velký dopad na univerzitní komunitu v návaznosti na velké množství akcí, které pořádá a poskytuje tak neformální prostředí pro navazování kontaktů mezi studenty a utužování dobrých vztahů. Navíc náš dopad plánujeme ještě zvýšit právě větším zapojením přímo v Praze nejen v Jindřichově Hradci. 

Jaké jsou některé z výhod připojení se k vašemu spolku?
Mezi velké výhody patří především osobní růst, jelikož členům umožňujeme plánování a organizaci akce pod vedením zkušenějších spolužáků, zážitky z akcí a merch 😀 

Jaký je váš nejlepší zážitek nebo vzpomínka spojená s vaším spolkem?
Zážitků spojených se samotnými akcemi a jejich přípravou je mnoho (málo však publikovatelných :D). Mezi jeden z nejlepších zážitků je bez pochyb Survival, který měl podobu únikovky a odehrával se přímo v prostorách fakulty. Do realizace akce v návaznosti na její komplexnost bylo zapojeno i několik studentů z jiných spolků jako např.: FAMA (divadelní spolek) a Sporťák FM. Zatím jsme realizovali 3 tematické Survivaly, a to na „útěk z Pompejí“ – kontext mytologie a splňování úkolů pro jednotlivé bohy (tvorba poetické básně, miniChytrolín, Hádova říše – úkoly v duchu Kalokagathia), „Superheroes“ – výpomoc s úkoly jednotlivým superhrdinům DC a Marvel, „Záchrana Bradavic“ – svět Harryho Pottera a soutěže jednotlivých kolejí 😊 

Jaký je váš vzkaz pro studenty, kteří zvažují připojení se k vašemu spolku?
Čas běží rychle, když se člověk dobře baví 😀