Redakce iListu hledá nové členy týmu

Na VŠE najdete studenty se širokou škálou různorodých zájmů. Studují tu talentovaní umělci, hudebníci, herci, tanečníci, sportovci i nadšení cestovatelé. Sdružují se ve studentských spolcích. Ti, kteří rádi píší, fotí a věnují se mravenčí práci sbírání a ověřování informací tvoří redakci iListu. A právě studentský časopis nyní hledá posily do svého týmu.

Pokud máte zájem a předpoklady stát se redaktorem, grafikem, ilustrátorem či fotografem iListu, pište na email redakce@ilist.cz. Další možností je pak přijít rovnou na pravidelné srazy redakce, každé pondělí od 19:45 h v místnosti SB 227.

Redakce iListu je skvělá parta s úžasnými lidmi. Vznikají v ní kamarádství i lásky na celý život. iList funguje na škole již 20 let a naši redaktoři běžně zůstávají v redakci i po úspěšném ukončení svých studií,“ láká zájemce šéfredaktor iListu Filip Kubus.

Kromě cenné položky v životopisu, díky které redaktoři a redaktorky studentského magazínu VŠE začali pracovat např. pro Českou televizi, Hospodářské noviny či Aktuálně.cz, se prostřednictvím redakce dostanete i na mnoho zajímavých akcí. Mezi ně patří i Reprezentační ples VŠE nebo Majáles. Díky redakčním partnerům se tým iListu může podívá zdarma např. na filmové a hudební festivaly, TEDx konferenci apod.