Reprezentujte svou fakultu ve Volejbalové lize VŠE

Tradiční Volejbalová liga VŠE startuje začátkem zimního semestru 2021/22. Přihlásit svůj tým ale můžete už teď. Letošní ročník, 2020/21, se kvůli protiepidemickým opatřením nekonal.

VŠE nabízí svým studentům kromě možnosti zapojit se do činnosti téměř třiceti studentských spolků také příležitost realizovat se na poli sportovním. Od akademického roku 2012/13 Centrum tělesné výchovy a sportu VŠE pořádá Volejbalovou ligu. Liga je soutěží reprezentačních týmů studentek a studentů z jednotlivých fakult školy, je výbornou příležitostí, jak se při studiu odreagovat sportem a zároveň podpořit týmového ducha fakulty. Hraje se systémem každá fakulta s každou, dvoukolově v zimním a letním semestru.

Do devátého ročníku Volejbalové ligy se můžete přihlásit u organizátora soutěže Jaroslava Boštičky (CTVS VŠE) – bosticka@vse.cz. Na soupisku fakulty je možno zapsat až patnáct hráčů. K dispozici je patnáct reprezentačních dresů každé fakulty.

Více informací na webu Volejbalové ligy VŠE a na Facebooku Volejbal na VŠE.