Skupina zahraničních středoškolských poradců navštívila VŠE

VŠE ve spolupráci se Study in Prague hostí v tomto akademickém roce již po druhé skupinu středoškolských poradců britských a amerických škol ze 13 zemí světa.  Během těchto dní (10. 5. – 12. 5. 2023) poradci navštíví šest pražských veřejných vysokých škol.

Na VŠE jsem studijní poradce přivítali v první den jejich programu, ve středu 10. 5. 2023 odpoledne. Program návštěvy započal společným obědem s koordinátorkami anglicky vyučovaných bakalářských programů, na který navázala prohlídka žižkovského kampusu, prezentace možností studia v angličtině a diskuze se současnými studenty.

Na závěr dne si středoškolští poradci měli možnost prohlídnout podnikatelský inkubátor a akcelerátor xPORT a koleje na Jarově.

Celé odpoledne bylo organizované Oddělením zahraničních styků.