Startup Night ve středu 26. 10. 2022

Událost semestru je opět tady! Největší studentský byznys networking v ČR přichází i tento semestr. Těšit se můžete opět na spoustu zajímavých hostů a příležitost odnést si zajímavé kontakty. Ať už hledáte spoluzakladatele, zaměstnance, investora nebo se sami chcete nechat ve startupu zaměstnat.

INTERNATIONAL COMMUNITY – Stejně jako poslední Startup Night, i této se zúčastní studenti a další hosté z více než 30 zemí světa. Akce se bude konat kompletně v angličtině a příležitosti, které akce nabízí, neznají hranice.

EXCELENTNÍ PROSTOR HUBHUB – Tentokrát se nám podařilo domluvit inspirativní prostor HubHub Palác ARA, který požadavky Startup Night splňuje na jedničku.

TEMATICKÉ ZÓNY – Prostor bude rozdělený na tematické zóny, ve kterých se budou scházet lidi s konkrétním zájmem.

VIP HOSTÉ – Nebude to všechno jenom o studentech. Akce se zúčastní i byznysové osobnosti s letitými zkušenostmi.