Student MIFA s dvojím diplomem z Bambergu oceněn za vynikající studijní výsledky

Dne 28. června 2023 proběhlo slavnostní předání diplomů 19 absolventům magisterského studia oboru Finance a účetnictví. Fakulta financí a účetnictví uzavřela smlouvy se třemi partnerskými univerzitami Université Catholique de Louvain – Belgie, University Bamberg – Německo a University of Porto – Portugalsko, o programu double degree, který umožňuje studentům získat zkušenosti ze studia ve dvou zemích.
 V letošním roce jsme měli to potěšení předat diplom VŠE při promoci dvěma studentům z Německa a pěti z Portugalska.
Zvláštní ocenění získal René Achim Ralph Heyman, který obdržel „červený diplom“ jako uznání výjimečných studijních výsledků, a také obdržel cenu děkana za vynikající diplomovou práci.
 Další studentkou oceněnou děkanem za vynikající diplomovou práci byla Natia Maisuradze z Gruzie. Natia získala vládní stipendium (vláda ČR nabízí stipendia na podporu studia cizinců z vybraných zemí) a během dvou let náročného studia na VŠE prokázala svůj talent.
 Všem absolventům gratulujeme!
 Více informací o programu najdete na https://mifa.vse.cz/.